Dodatni in dopolnilni pouk

Pri dodatnemu pouku na razredni stopnji vsebine niso ozko specializirane, na predmetni stopnji pa se dodatni pouk izvaja pri slovenščini in angleščini ter matematiki. Namenjen je predvsem poglabljanju znanja oziroma pripravi na tekmovanja.

Dodatni pouk poteka po sledečem urniku:

PRIIMEK IN IME A URNIK B URNIK
VOLKER Alja ponedeljek, 7.45-8.15 ponedeljek, 7.45-8.15
KOPRIVC Mojca petek, 7.45-8.15 petek, 7.45-8.15
OVNIK Marjana torek, 7.45-8.15 torek, 7.45-8.15
DOLENC Ines torek, 7.45-8.15 torek, 7.45-8.15
GROBLJAR VIDMAR Nina petek, 7.45–8.15 petek, 7.45–8.15
MAJCEN Ivana sreda, 7.30–8.15 sreda, 7.30–8.15
CEFERIN Edi / sreda, 7.30-8.15
KOS Tatjana / sreda, 7.30-8.15
PER Katja sreda, 7.30-8.15 /
LESAR Melita / petek, 12.25-13.10
EBERLINC Marjana ponedeljek, 6. šolska ura ponedeljek, 6. šolska ura
KRAJNC Urška

ponedeljek (6., 7. r.), 7.30–8.15

sreda (6., 7. r.), 7.30–8.15

torek (8., 9. r.), 7.30–8.15
KARMUZEL Saša

torek, 11.55–12.40

sreda, 12.45–13.30

torek, 11.05–11.50
četrtek, 12.45–13.30
NOVAK Sarina  ponedeljek, 5. šolska ura torek, 5. šolska ura
STEPIŠNIK TURK Teja  7. in 9. r. – sreda, 7. šolska ura  6. in 8. r. – sreda, 7. šolska ura

 

Dopolnilni pouk je organiziran za učence od 1. do 5. razreda iz slovenščine in matematike; iz angleščine, slovenščine in matematike pa za učence od 6. do 9. razreda. V letošnjem letu bomo izvajali tudi dopolnilni pouk iz fizike, saj zaznavamo, da imajo učenci pri tem predmetu težave.

Dopolnilni pouk poteka po sledečem urniku:

PRIIMEK IN IME A URNIK B URNIK
VOLKER Alja torek, 7.45-8.15 torek, 7.45-8.15
KOPRIVC Mojca četrtek, 7.45-8.15 četrtek, 7.45–8.15
OVNIK Marjana sreda, 7.45–8.15 četrtek, 7.45–8.15
DOLENC Ines petek, 7.45–8.15 petek, 7.45–8.15
GROBLJAR VIDMAR Nina četrtek, 7.45–8.15 četrtek, 7.45–8.15
PANTNER Ajda torek, 7.45–8.15 torek, 7.45–8.15
CEFERIN Edi sreda, 7.30-8.15 /
KOS Tatjana sreda, 7.30-8.15 /
PER Katja / sreda, 7.30–8.15
LESAR Melita petek, 12.25-13.10 /
PIŠEK Nataša ponedeljek, 7.30–8.15 ponedeljek, 7.30-8.15
MLAKAR Minja (4.-6. r.) četrtek, predhodna ura četrtek, predhodna ura
GAJSER BIZJAK Erika (7.-9. r.)

 

8., 9. r. – torek, 6. šolska ura

7. r. – četrtek, 6. šolska ura
JELEN Nataša ponedeljek, 7.30–8.15 torek, 7.30 –8.15
KARMUZEL Saša ponedeljek, 2. šolska ura ponedeljek, 2. šolska ura
ARH Vera ponedeljek, 5. šolska ura torek, 5. šolska ura
KRAJNC Urška

9. r – torek, predhodna ura

6. r. – torek, 7. šolska ura

8. r. – četrtek, 7. šolska ura

7. r. – torek, 7. šolska ura