Dodatni in dopolnilni pouk

Pri dodatnemu pouku na razredni stopnji vsebine niso ozko specializirane, na predmetni stopnji pa se dodatni pouk izvaja pri slovenščini in angleščini ter matematiki. Namenjen je predvsem poglabljanju znanja oziroma pripravi na tekmovanja.

Dodatni pouk v letu 2019/20 poteka po sledečem urniku:

PRIIMEK IN IME A URNIK B URNIK
DOLENC Ines torek, 5. šolska ura torek, 5. šolska ura
VODIŠEK Monika torek, predhodna ura torek, predhodna ura
VOLKER Alja petek, 5. šolska ura petek, 5. šolska ura
KOPRIVC Mojca petek, 5. šolska ura petek, 5. šolska ura
MARGAN Ivan torek, 5. šolska ura torek, 5. šolska ura
GROBLJAR VIDMAR Nina torek, 5. šolska ura torek, 5. šolska ura
KOS Tatjana  / sreda, predhodna ura
BEZGOVŠEK Zora  petek, predhodna ura  /
LESAR Melita  /  sreda, predhodna ura
PER Katja četrtek, 6. šolska ura  /
EBERLINC Marjana sreda, 6. šolska ura sreda, 6. šolska ura
LINDIČ Vesna torek, 7. šolska ura torek, 7. šolska ura
STEPIŠNIK TURK Teja (4.-6. razred)  / torek, predhodna ura
GAJSER BIZJAK Erika (7.-9. razred)  petek, 6. šolska ura petek, 6. šolska ura
KARMUZEL Saša  sreda, 6. šolska ura torek, 4. šolska ura

 

Dopolnilni pouk je organiziran za učence od 1. do 5. razreda iz slovenščine in matematike; iz angleščine, slovenščine in matematike pa za učence od 6. do 9. razreda. V letošnjem letu bomo izvajali tudi dopolnilni pouk iz fizike, saj zaznavamo, da imajo učenci pri tem predmetu težave.

Dopolnilni pouk v letu 2019/20 poteka po sledečem urniku:

PRIIMEK IN IME A URNIK B URNIK
DOLENC Ines sreda, 5. šolska ura sreda, 5. šolska ura
VODIŠEK Monika sreda, 5. šolska ura sreda, 5. šolska ura
VOLKER Alja ponedeljek, 5. šolska ura ponedeljek, 5. šolska ura
KOPRIVC Mojca torek, 7.45-8.10 torek, 7.45-8.10
MARGAN Ivan sreda, 5. šolska ura sreda, 5. šolska ura
GROBLJAR VIDMAR Nina sreda, 5. šolska ura sreda, 5. šolska ura
KOS Tatjana sreda, predhodna ura  /
BEZGOVŠEK Zora  /  petek, predhodna ura
PER Katja  / ponedeljek, 6. šolska ura
LESAR Melita  sreda, predhodna ura /
EBERLINC Marjana  torek, predhodna ura torek, predhodna ura
LINDIČ Vesna  četrtek, 6. šolska ura četrtek, 6. šolska ura
STEPIŠNIK TURK Teja (4.-6. razred)  torek, predhodna ura  /
GAJSER BIZJAK Erika /7.-9. razred)  torek, 7. šolska ura ponedeljek, predhodna ura
KARMUZEL Saša  torek, 6. ura; četrtek, predhodna ura torek in četrtek, predhodna ura