Govorilne ure

Popoldanske govorilne ure so skupne. To pomeni, da so od 17.00 do 18.30 na šoli vsi učitelji, s katerimi se lahko starši pogovorite o delu in napredku svojega otroka.

Datumi skupnih govorilnih ur v šolskem letu 2020/2021 so: 

 

Na pogovor k učitelju pa lahko pridete tudi v času individualnih govorilnih ur v dopoldanskem času. Prosimo, da se zaradi obremenjenosti učiteljev s poukom, držite urnika govorilnih ur.

priimek in ime

A URNIK

B URNIK

ARH Vera

sreda, 1. šolska ura

sreda, 1. šolska ura

BEC Saša

ponedeljek, 3. šolska ura

ponedeljek, 3. šolska ura

BEZGOVŠEK Zora

četrtek, 5. šolska ura

četrtek, 5. šolska ura

BOŽIČEK SIMNOVČIČ Tanja

petek, 4. šolska ura

petek, 4. šolska ura

BRAČKO Karl

sreda, predhodna ura

sreda, predhodna ura

CEFERIN Edi

petek, predhodna ura

petek, predhodna ura

DOLENC Ines

ponedeljek, predhodna ura

ponedeljek, predhodna ura

DORNIK Nives

petek, 4. šolska ura

petek, 4. šolska ura

EBERLINC Marjana

ponedeljek, 1. šolska ura

ponedeljek, 1. šolska ura

FAJFAR Daša

petek, 4.šolska ura

petek, 5.šolska ura

GAJSER BIZJAK Erika

torek, 3. šolska ura

torek, 3. šolska ura

GOLOBIČ Manja

po dogovoru

po dogovoru

GOMAZ REPOVŽ Vera

četrtek, predhodna ura

četrtek, predhodna ura

GROBLJAR VIDMAR Nina

petek, predhodna ura

petek, predhodna ura

JELEN Nataša

ponedeljek, 2. šolska ura

ponedeljek, 2. šolska ura

JOŠT Rosana

sreda, 5. šolska ura

sreda, 5. šolska ura

JUVAN Natalija

torek, 3. šolska ura

torek, 3. šolska ura

KARMUZEL Saša

ponedeljek, 2. šolska ura

ponedeljek, 2. šolska ura

KLANČIŠAR Saša

ponedeljek, 4. šolska ura

ponedeljek, 4. šolska ura

KNAUS Marjan

četrtek, 3. šolska ura

četrtek, 3. šolska ura

KOPRIVC Mojca

torek, 2. šolska ura

torek, 2. šolska ura

KOS Tatjana

četrtek, predhodna ura

četrtek, predhodna ura

KOVAČIČ Miha

ponedeljek, 3. šolska ura

ponedeljek, 3. šolska ura

KOVAČ-JERMAN Tanja

četrtek, predhodna ura

četrtek, predhodna ura

LESAR Melita

ponedeljek, 1. šolska ura

ponedeljek, 1. šolska ura

LEVIČAR Jernej

četrtek, 3. šolska ura

četrtek, 3. šolska ura

LINDIČ Karmen

torek, 2. šolska ura

torek, 2. šolska ura

LINDIČ Vesna

torek, 2. šolska ura

četrtek, 2. šolska ura

MLAKAR Minja

torek, predhodna ura

torek, 4. šolska ura

NARAT Ivan

sreda, 2. šolska ura

sreda, 2. šolska ura

PER Katja

petek, 1. šolska ura

petek, 1. šolska ura

PIŠEK Nataša

četrtek, 4. šolska ura

četrtek, 4. šolska ura

SLUGA Helena

po dogovoru

po dogovoru

STEPIŠNIK TURK Teja

sreda, 3. šolska ura

sreda, 3. šolska ura

STRMEC Leila

ponedeljek, predhodna ura

torek, predhodna ura

VOLKER Alja

sreda, 1. šolska ura

sreda, 1. šolska ura

VRTAČNIK-Ž. Petra

ponedeljek, 3. šolska ura

ponedeljek, 3. šolska ura

VUČILOVSKI Nina

sreda, 4.šolska ura

sreda, 4.šolska ura

ŽAGAR Monika

ponedeljek, predhodna ura

ponedeljek, predhodna ura