Interesne dejavnosti

V 1. triadi bodo učenci lahko obiskovali naslednje interesne dejavnosti:

  naziv mentor termin
1 planinci Vera Arh, Marija Ovnik sobota ali popoldan med tednom
2 glasbena ustvarjalnica (1. r.) Karmen Lindič ponedeljek, 5. šol. ura
3 otroški pevski zbor (2., 3. r.) Karmen Lindič ponedeljek, 6. šol. ura
4 pravljice z mavrice (1. r.) Karmen Lindič petek, 5. šol. ura
5 športni krožek (2. r.) Marija Ovnik petek, 5. šol. ura
6 plesni krožek (2., 3. r.) Monika Vodišek četrtek, 0. šol. ura
7 vesele urice (1. r.) Mojca Koprivc sreda, 5. šol. ura
8 naravoslovni krožek (1. r.) Alja Volker po dogovoru
9 raziskovalčki Ines Dolenc torek, 5. šol ura
10 RK – PP za najmlajše (2., 3. r.) Nina Grobljar Vidmar ponedeljek, 6. šol. ura
11 joga za otroke (1.-3. r.) Nina Grobljar Vidmar sreda, 0. šol. ura
12 rokomet RK Rudar četrtek, 14.30-15.15
13 košarka – deklice (1.-3. r.)  ŠD Feliks ponedeljek, 13.30-14.15

Za učence 2. triade organiziramo:

  naziv mentor termin
1 pevski zbor (4., 5. in 6. r.) Terezija Bregar  torek, četrtek, 0. ura
2 Mini UPI (Ustvarjalni, podjetni, inovativni) Mojca Arh po dogovoru
3 sestavljanke (4., 5. r.) Katja Per po dogovoru
4 matemček (4., 5. r.) Katja Per po dogovoru
5 planinci (4., 5. in 6. r.) Melita Lesar, Edi Ceferin ob sobotah
6 kreativno pisanje (4. r.) Tatjana Kos po dogovoru
7 vesela šola (4., 5. r.) Tatjana Kos po dogovoru
8 logika (6. r.) Terezija Bregar strnjeno od januarja
9 zabavna matematika (6. r.) Natalija Juvan po dogovoru (med prostimi urami)
10 debatni klub (6. r.) Urša Bajda sreda, 0. ura, petek po pouku
11 eko kviz (6. r.) Zora Bezgovšek po dogovoru
12 Kresnička Zora Bezgovšek  po dogovoru
13 ustvarjalni krožek (4., 5. in 6. r.) Teja Stepišnik petek, 0. šolska ura
14 zumba (6. r.) Teja Stepišnik četrtek
15 Tončka teater II (5., 6. r.) Nives Dornik po dogovoru
16 rokomet (4., 5. r.) RK Rudar ponedeljek, 13.30-14.15
17 košarka (4., 5. r. deklice) Športno društvo Felix četrtek, 14.30-15.15

Učenci 3. triade lahko obiskujejo naslednje interesne dejavnosti:

  naziv mentor termin
1 Tončka teater Vera Arh  po dogovoru
2 naravoslovni krožek Petra Vrtačnik Žveplan strnjeno, po dogovoru
3 kemijski krožek Petra Vrtačnik Žveplan strnjeno, po dogovoru
4 obrtniški krožek Nataša Jelen po dogovoru
5 fizikalni krožek Nataša Jelen po dogovoru
6 zabavna matematika in logika (7.-9. r.) Urška Krajnc

 A urnik – po dogovoru

B urnik – sreda, 0. šol. ura

7 programiranje z robotiko Natalija Juvan B urnik – sreda, 6. in 7. ura
8 debatni klub Urša Bajda sreda 0. ura ali petek po pouku
9 zumba Teja Stepišnik  četrtek, 6. ura
10 Zemlja Karl Bračko petek, 7. ura
11 instrumentalni krožek Terezija Bregar ponedeljek, 6. ura
12 ustvarjalni krožek Daša Fajfar sreda, 8. ura
13 eko kviz (7., 8. r.) Zora Bezgovšek po dogovoru
14 Kresnička (7. r.) Zora Bezgovšek  po dogovoru
15 Digital High Five Erika Gajser Bizjak
16 Reading Club (eTwining) Erika Gajser Bizjak

A urnik – petek, 6. ura

B urnik – torek, 7. ura

17 Eko bend Terezija Bregar po dogovoru
18 finančna matematika Urška Krajnc po dogovoru

 

Učenci oddelkov z nižjim izobrazbenim standardom se lahko udeležijo naslednjih interesnih dejavnosti, lahko pa se priključijo tudi interesnim dejavnostim redne OŠ:

  naziv mentor termin
1 pevski zbor Rosana Jošt  sreda, 0. šol. ura
2 plesni krožek Rosana Jošt

A urnik – torek, 0. šol. ura

B urnik – ponedeljek, 0. šol. ura

3 gledališki krožek “1, 2, 3 – ustvarjalnica” Nives Dornik  po dogovoru