Select Page

Osnovna šola Tončke Čeč Trbovlje

Keršičeva cesta 50

1420 Trbovlje

Telefonska številka: 03 56 25 120

Fax: 03 56 25 129

Podračun UJP Trbovlje: št: 01329-6030684258

RAVNATELJICA
Katarina Pajer Povh, prof.
03 56 25 120 katarina.pajer@os-toncke-cec.si
POMOČNICA RAVNATELJICE
Saša Karmuzel, prof.
03 56 25 120 sasa.karmuzel@os-toncke-cec.si
RAČUNOVODJA
Nives Škrinjar
03 56 25 121 nives.skrinjar@os-toncke-cec.si
POSLOVNA SEKRETARKA
Petra Jerman
03 56 25 120 os-toncke-cec@os-toncke-cec.si
KNJIŽNIČARKA
Urša Bajda
03 56 25 126 ursa.bajda@guest.arnes.si
SVETOVALNI DELAVKI
Mojca Arh
Manja Golobič
03 56 25 125 mojca.arh@os-toncke-cec.si
manja.golobic@os-toncke-cec.si
RAČUNALNIKARJA
Ivan Narat
Natalija Juvan
03 56 25 120  ivan.narat@os-toncke-cec.si
natalija.juvan@os-toncke-cec.si

 

Elektronski naslovi učiteljev

ime priimek e-mail
Vera Arh vera.arh@os-toncke-cec.si
Zora Bezgovšek zora.bezgovsek@os-toncke-cec.si
Tanja Božiček Simnovčič tanja.bozicek-simnovcic@os-toncke-cec.si
Karl Bračko karl.bracko@os-toncke-cec.si
Ines Dolenc ines.dolenc@os-toncke-cec.si
Marjana Eberlinc marjana.eberlinc@os-toncke-cec.si
Daša Fajfar dasa.fajfar@os-toncke-cec.si
Erika Gajser Bizjak erika.gajser@os-toncke-cec.si
Vera Gomaz Repovž vera.gomaz-repovz@os-toncke-cec.si
Nina Grobljar Vidmar nina.grobljar-vidmar@os-toncke-cec.si
Nataša Jelen natasa.jelen@os-toncke-cec.si
Rosana Jošt rosana.jost@os-toncke-cec.si
Natalija Juvan natalija.juvan@os-toncke-cec.si
Saša Klančišar sasa.klancisar@os-toncke-cec.si
Marjan Knaus marjan.knavs@os-toncke-cec.si
Mojca Koprivc mojca.koprivc@os-toncke-cec.si
Tatjana Kos tatjana.kos1@guest.arnes.si
Tanja Kovač Jerman tanja.kovac-jerman@os-toncke-cec.si
Miha Kovačič miha.kovacic@os-toncke-cec.si
Melita Lesar melita.lesar@os-toncke-cec.si
Jernej Levičar jernej.levicar@os-toncke-cec.si
Karmen Lindič karmen.lindic@os-toncke-cec.si
Vesna Lindič vesna.lindic@os-toncke-cec.si
Ivan Margan ivan.margan@os-toncke-cec.si
Minja Mlakar minja.mlakar@os-toncke-cec.si
Ivan Narat ivan.narat@os-toncke-cec.si
Marjana Ovnik marjana.ovnik@os-toncke-cec.si
Katja Per katja.per@os-toncke-cec.si
Nataša Pišek natasa.pisek@os-toncke-cec.si
Andreja Slapšak andreja.slapsak@os-toncke-cec.si
Helena Sluga helena.sluga@os-toncke-cec.si
Teja Stepišnik teja.stepisnik@os-toncke-cec.si
Leila Strmec leila.strmec@os-toncke-cec.si
Monika Vodišek monika.vodisek@os-toncke-cec.si
Alja Volker alja.volker@os-toncke-cec.si
Petra Vrtačnik Žveplan petra.zveplan@os-toncke-cec.si
Nina Vučilovski nina.vucilovski@os-toncke-cec.si