Gradiva za likovno umetnost za učence 6. razreda

Lum 6. a, b

Šestošolci, gremo ustvarit novo likovno nalogo. Likovna naloga: LAVIRANE ČRTE IN BARVE Likovna tehnika: LAVIRANA RISBA Likovni motiv: POMLADNI ŠOPEK ali OBISK ŽIVALSKEGA VRTA Vzemi flomaster, nariši risbo, nato z mokrim čopičem pobarvaj ozadje risbe tako, da se...

več...

LUM 6. a, b

Šestošolci, še ta teden imate čas, da oblikujete svoj montažni kip ŽIVALI. Ko ga končate, ga slikajte in pošljite, da ga lahko ocenim. Prilagam nekaj narejenih, da se vam porodi kakšna ideja. Lp Daša kipi- primeri

več...

LUM 6.a, b

Šestošolci ! Še ta teden lahko izdelate montažni kip živali. Bodite ustvarjalni in uporabite vso svojo domišljijo. Izdelke slikajte iz več strani in mi jih pošljite na moj mail. Lep pozdrav Daša MONTAŽNI KIP ŽIVAL 6.R    

več...

LUM 6. a, b

Šestošolci, še dve uri, oz. tedna imate čas za izdelavo montažnega kipa živali. Pazite na stojnost, kar pomeni, da kip samostojno stoji. Za vprašanja sem vam na razpolago. Lp Daša      

več...

LUM 6.a, b

Učenci, Ta teden se boste lotili nove naloge. Kiparili boste in oblikovali montažni kip ŽIVALI. Napotke najdete v priponki. Veliko ustvarjalnih užitkov in lep pozdrav Daša Fajfar MONTAŽNI KIP ŽIVAL 6.R

več...

6. a, b

Dragi šestošolci! Upam, da ste preživeli lepe velikonočne praznike. Še ta teden imate čas, da dokončate ilustracijo, ker drugi teden nas čaka nova naloga. Tisti, ki pa ste nalogo že naredili, lahko delate dodatno risbico po lastni izbiri in mi jo tudi lahko pošljete....

več...

LUM 6. a. b

Likovna umetnost za 6. a in 6. b Dragi šestošolci, upam, da ste vsi zdravi. svoje delo nadaljujete še v ta teden. To je slikanje ilustracije pravljice s temperami. Časa imate še 2 uri, ena za ta teden in ena za drugi teden. Zato se pri delu potrudite. Svoja dela mi...

več...

6.a,b

-Pozdrav, ker sem opazila, po odzivih sodeč, sem se odločila, da vam dam pri LUM , novo nalogo. Izdelaj svojo ilustracijo za neko pravljico in jo pobarvaj s temperami. Lahko narediš tudi naslovnico za pravljico. Kaj je ilustracija? ILUSTRACIJA UMETNOST JE POVSOD OKOLI...

več...