Select Page

Gradiva za likovno umetnost za učence 9. razreda

LUM 9. a, b

Dragi devetošolci , pred vami je nova likovna naloga. Likovno področje: Risanje Likovna naloga:  Risanje po opazovanju Likovna tehnika: Svinčnik, barvice, flomastri Likovni motiv:  ČEVELJ Vaša likovna naloga je, da po opazovanju narišete svoj čevelj oziroma čevelj, ki...

Lum 9.a, b

Devetošolci! Nadaljujete s risanjem hiše v dvobežiščni perspektivi. Ko jo izrišete, jo obrobite z tankim črnim flomastrom in pobarvajte. Časa imate še 2 uri oz. še 2 tedena. Če so kakšne nejasnosti me kontaktirajte. Bodite ustvarjalni, saj rišete hišo svojih sanj, ne...

Lum 9. a, b

Devetošolci, še 3 ure, oz. tedne imate čas za risanje fantazijske hiše. Bodite ustvarjalni, dobro preberite navodila in oglejte si primere hiš ali pa mesta na pinterestu- house in perspektiv. Naredite tudi okolico, obrobite vse s tankim flomastrom in pobarvajte z...

Lum 9. a, b

Devetošolci, se oproščam. Mislila sem, da sem vam že prejšnji teden posredovala nalogo. Pošiljam vam podrobna navodila za izvedbo nove naloge. Lep pozdrav Daša Fajfar Dvobežiščna perspektiva 9

LUM 9.a, b

Devetošolci , za vas danes nič novega. Nadaljujete z risanjem hiše v dvobežiščni perspektivi. Upam, da vam naloga dobro uspeva. Ne pozabite urediti tudi okolico hiše. Pošljite mi svoje izdelke, tudi mozaik. Lep pozdrav Daša Fajfar.    

9. a, b

Devetošolci! Še ta teden imate časa za dokončanje mozaika, ker nas drugi teden čaka nova naloga. Ker se mi slabo javljate, vas pozivam, da mi pošljete svoje izdelke, da vidim, kako vam uspevajo. Lep pozdrav Daša Fajfar.

LUM 9. a. b

Likovna umetnost za 9. a in 9.b- 3. teden Devetošolci pozdrav, upam, da ste ok. časa za delo na mozaiku ure ima te še dve uri, oz. 2 tedna. To je ta teden in naslednji. Pošiljajte mi svoje slike,da vidim, kako napredujete in če imate kakšne težave pri delu....

LUM 9.a, b

Pozdravljeni , ta teden boste nadaljevali s slikanjem MOZAIKA FANTAZIJSKE URE. Delate ga lahko še 3 ure to pomeni še 3 tedne. Barvate ga s temperami. Za nejasnosti sem vam na voljo. Pokažite mi , kako vam dela nastajajo in ko so narejena, mi jih pošljite ocenit, Lep...