Select Page

Gradiva za neobvezne izbirne predmete v 6. razredu: šport, nemščina in računalništvo

Šport (26. 3)

Pozdravljeni učenci! V spodnji prilogi vam pošiljava navodila za današnje športne aktivnosti. Obilo športnih užitkov, učitelja športa   Priprava_4

več...

Varni na internetu

  Dragi učenci in učenke, zadnjih nekaj ur smo ustvarjali v Scratchu. Tudi v času pouka na daljavo bom, kot vedno, vesela vaših izdelkov, ki mi jih lahko pošljete preko elektronske pošte vaših staršev ali pa delite znotraj Scratcha. Verjetno se v teh ne družite z...

več...

Šport (sreda, 25. 3)

Pozdravljeni učenci! Nov dan, nove športne naloge. Vsa navodila najdete v spodnji prilogi (Priprava_3) Ostanite zdravi in obilo športnih užitkov! Učitelja športa Priprava_3       ...

več...

Šport (torek, 24. 3)

Pozdravljeni učenci! V spodnji prilogi (priprava2) vam pošiljava navodila za delo. Obilo športnih užitkov, učitelja športa Priprava2  

več...

Nemščina (neobvezni izbirni predmet)

Zahlen bis 100 (Števila do 100) Dragi učenci in učenke! Najprej ponovite števila do sto, tako da glasno štejejte. Nato v zvezek z besedo zapišite naslednja števila: 15, 27, 34, 42, 56, 65, 78, 89, 93, 100. Dokončaj križanko, ki jo imaš prilepljeno v zvezku: Poišči...

več...