Obisk sejma Alpe Adria

Avtor: | 20.02.2023 | Nekategorizirano

Občina Trbovlje se zaveda, da razvoj kraja temelji na mladih, zato nas želi spodbuditi tudi k turističnem udejstvovanju. Povabili so nas na obisk sejma Alpe Adria in sicer v sredo, 15. 2. 2022, ko je v okviru spremljevalnega programa na sejmu potekal tudi “20. Mednarodni festival Več znanja za več turizma – Srednješolska turistična tržnica: Športna doživetja bogatijo mladinski turizem.” Občina Trbovlje je poskrbela za plačilo prevoza z vlakom in vstopnino na sejem, za kar se jim iskreno zahvaljujemo.

Na šoli so izbrali 14 učencev 8. in 9. razreda, ki nas tematika turizma zanima in smo pripravljeni sodelovalno ustvarjati v obšolskih dejavnostih tudi izven pouka.

Na sejmu smo dobili kar nekaj idej za promocijo raziskovalne naloge.

Spoznali smo veliko prijaznih ljudi in pridobili nova znanja s pomočjo nagradnih iger.

Na srednješolski turistični tržnici so srednješolci predstavljali svoje turistične produkte na temo Športna doživetja bogatijo mladinski turizem.

Bilo je zelo zanimivo in zabavno.

osmošolke Maša Kralj, Minela Čamo in Lana Herman