Zaključni festival projekta Turizmu pomaga lastna glava v Medvodah

Avtor: | 19.05.2023 | Tekmovanja

V Športni dvorani v Medvodah se je v četrtek, 11. maja 2023, odvil zaključni festival projekta Turizmu pomaga lastna glava, na katerem so bile na ogled najboljše ideje iz 30. slovenskih osnovnih šol.

Vir: Fotografija s spletne strani Turistične zveze Slovenije

“V Športni dvorani v Medvodah je kar kipelo od mladostne zagnanosti, prireditev pa je vsebovala vse prvine dobre turistične prireditve: artikulirane promotorje, kulinarične priboljške, domačo glasbo, maskote, mažoretke in še marsikaj.” (Dostopno na: https://turisticna-zveza.si/novica/s-sportom-nad-tragicne-dogodke-kakrnim-smo-bili-pria-v-beogradu)

Vse ekipe so bile nagrajene z bogatimi nagradami, ki so jih prispevala turistična društva ter turistični ponudniki iz vse Slovenije. Štiričlanska strokovna komisija je podelila kar 15 posebnih zlatih priznanj in naša ekipa, ki so jo letos sestavljali devetošolci TAMARA OSTOJIĆ, TINKARA VISINSKI, OŽBEJ BOKAL, LAN VOZEL in HARUN MEŠIĆ je osvojila še tretje ZLATO PRIZNANJE za najboljši revitalizacijski produkt leta 2023.