Otroški pevski zbor

Tekmovanje Matemček

Na tekmovanju iz matematike Matemček sta na DRŽAVNEM tekmovanju učenki ZARJA AHAC iz 3.b razreda in NAYA DIMEC iz 5.a razreda dosegli ZLATO PRIZNANJE, SREBRNO PRIZNANJE pa kar štirje učenci, in sicer: Benjamin Regancin iz 3.b razreda, Matija Vidmar iz 4.a razreda,...

več...

Svetovni dan zdravja, četrtek 7. 4. 2022

V četrtek 7. aprila smo v okviru  projekta Zdrava šola obeležili Svetovni dan zdravja. Pod vodstvom učiteljev športa in oddelčnih »zdravčkov« so učenci 6.-9. razredov ter učenci NIS-a izpeljali rekreativni odmor. Najprej so se ustrezno ogreli, preizkusili svojo...

več...

Tekmovanja

  • Ni tekmovanj

React EU IKT za VIZ

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju.

SIO 2020

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju.

Turizmu pomaga lastna glava - raziskovalna naloga

Dostopnost