Skoči na glavno vsebino

Šolsko novinarstvo

POČITNICE

Morje ali bazen, pisani šotori, gorski vrhovi ali okoliško hribovje, prijateljska in družinska druženja ter zanimiva doživetja. Na vse to ste mislili, ko so vas učitelji spraševali in ko ste se bali kontrolnih nalog. Kljub temu, da ste že dodobra zakorakali v...

več...
Zbornik del naših učencev

Zbornik del naših učencev

Letos so naši učenci ustvarjali na različnih področjih, na katerih je nastalo kar nekaj del, ki jih objavljamo v zborniku. Nanizali smo, po vrsti, pesmi šestošolcev, sedmošolcev, devetošolcev, dve pesmi v angleškem jeziku in za piko na i še strip šestošolke. Uživajte...

več...

Nagrajenci Safe.si natečaja 2022/23

V četrtek, 25. maja 2023, so na Kongresnem trgu v Ljubljani razglasili zmagovalce Safe.si nagradnega natečaja za osnovno šole, ki je bil posvečen problematiki vplivu interneta na dobro počutje uporabnikov. Na natečaju je sodelovalo 319 učencev in 49 mentorjev z 29...

več...

Literarni natečaj Pionirskega doma v Ljubljani

Devetošolka LANA BOŽJAK piše pesmi v angleškem jeziku. Povabili so jo na zaključno prireditev, na kateri so razglasili letošnje nagrajence Literarnega natečaja Bodi pisatelj/pisateljica 2023. Podelitev je potekala v četrtek, 11. maja 2023, v Festivali dvorani...

več...

Tekmovanja

  • Ni tekmovanj

React EU IKT za VIZ

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju.

SIO 2020

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju.

Turizmu pomaga lastna glava - raziskovalna naloga

Dostopnost