Gradiva za obvezni izbirni predmet turistična vzgoja

Pozdravljeni, turisti. Dokončajte nalogo iz prejšnjega tedna. Velja za tiste, ki tega še niste opravili. Ostali ste pa za danes prosti.

več...

Si vodja organizacije in izvedbe v Turistični agenciji v Trbovljah. Si tudi lastnik te turistične agencije. Si pa tudi edini zaposleni v tej turistični agenciji. Pokliče te Karl Bračko. Zahteva, da mu pripraviš enodnevni izlet po Trbovljah. Pove pa še tole: " Ne maram...

več...

Čez dva tedna se bo začelo ocenjevanje. Pri turistični vzgoji je večina svoje delo že opravila in to odlično. na ta način so tudi že pridobili odlično oceno. Tisti, ki še niste dokončali, dokončajte in mi do naslednjega četrtka pošljite stvari, ki jih boste imeli...

več...

Pozdravljeni, turisti. Štirje ste svojo nalogo vestno in lepo opravili. Nekateri ste tudi že oblikovali predstavitev v powerpointu. Ostale še čakam. Če imate narejeno vse, imate danes dan počitka. Če še niste naredili vsega, uredite in mi pošljite.

več...

Turisti, pozdravljeni. Današnja naloga je takšna. Izbrano državo morate predstaviti še v naslednjih pogledih: verska ali religiozna podoba države zapiši predsednika države koliko časa je predsednik že na oblasti kateri narodi v tej državi živijo kakšne odnose ima...

več...

Dragi, turisti. Takole bomo rekli. tisti, ki ste nalogo do sedaj sproti delali, imate en teden počitka. tisti, ki pa še nimate vsega narejenega, pa dokončajte in mi pošljite narejeno po spletni pošti.

več...

Lepo pozdravljeni. Sledi drugi del naloge, ki od vas zahteva predstavitev neke države sveta. Današnja naloga je sledeča: Za državo, ki ste si jo izbrali, napišite pet naravnih značilnosti ali znamenitosti, ki jih turist lahko vidi ob obisku izbrane države. Zapiši jih...

več...

Pozdravljeni, turisti. V okviru izbirnega predmeta turistična vzgoja smo se že pogovarjali o predstavitvi države. Zdaj je pravi čas, da se to tudi zgodi. Vsak izmed vas naj si danes izbere eno državo, o izbiri mi javite po pošti. Za danes želim, da pri izbrani državi...

več...