Skoči na glavno vsebino

Otroški pevski zbor

”V stiski nismo sami” TOM telefon

Dragi učenci, drage učenke, kadar smo v stiski in notranja občutja postanejo pretežka, ni potrebno, da z njimi ostajamo sami. Vsako na prvi pogled še tako nerešljivo in težko situacijo lahko začnemo reševati tako, da se najprej nekomu zaupamo in pogovorimo, kajti prav...

več...
PREJELI ZLATO VRTNICO 2023

PREJELI ZLATO VRTNICO 2023

Turistično društvo Trbovlje vsako leto pripravi prireditev Zlata vrtnica, na kateri podelijo priznanja najbolj zaslužnim promotorjem Občine Trbovlje v posameznem letu. Podelitev priznanj so s kulturnim programom popestrili tudi učenci naše šole. Zlato vrtnico 2023 so...

več...

Tekmovanja

  • Ni tekmovanj

React EU IKT za VIZ

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju.

SIO 2020

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju.

Turizmu pomaga lastna glava - raziskovalna naloga

Dostopnost