Kontakt

Osnovna šola Tončke Čeč

Keršičeva cesta 50
1420 Trbovlje

E-naslov: os-toncke-cec@os-toncke-cec.si
Telefonska št.: 03 56 25 120
Fax: 03 56 25 129
Podračun UJP Trbovlje: št.: 01329-6030684258

Ime in priimek Telefon E-naslov
RAVNATELJICA
Katarina Pajer Povh, prof.
03 56 25 120 katarina.pajer@os-toncke-cec.si
POMOČNICA RAVNATELJICE
Nataša Pišek
03 56 25 120 natasa.pisek@os-toncke-cec.si
RAČUNOVODJA
Nives Škrinjar
03 56 25 121 nives.skrinjar@os-toncke-cec.si
TAJNICA VIZ
Petra Jerman
03 56 25 120 os-toncke-cec@os-toncke-cec.si
KNJIŽNIČARKA
Urša Bajda
03 56 25 126 ursa.bajda@guest.arnes.si
SVETOVALNI DELAVKI
Mojca Arh
Manja Golobič
03 56 25 125 mojca.arh@os-toncke-cec.si
manja.golobic@os-toncke-cec.si
RAČUNALNIKARJA
Ivan Narat
Marina Mokotar
03 56 25 120 ivan.narat@os-toncke-cec.si
marina.mokotar@os-toncke-cec.si

 

Učitelji

Priimek in ime E-naslov
Bec Saša sasa.bec@stps-trbovlje.si
Bezgovšek Zora zora.bezgovsek@os-toncke-cec.si
Božiček Simnovčič Tanja tanja.bozicek-simnovcic@os-toncke-cec.si
Bračko Karl karl.bracko@os-toncke-cec.si
Ceferin Edi edi.ceferin@os-toncke-cec.si
Deban Eva eva.deban@os-toncke-cec.si
Dolenc Ines ines.dolenc@os-toncke-cec.si
Dornik Nives nives.dornik@os-toncke-cec.si
Eberlinc Marjana marjana.eberlinc@os-toncke-cec.si
Fajfar Daša dasa.fajfar@os-toncke-cec.si
Gajser Bizjak Erika erika.gajser@os-toncke-cec.si
Gomaz Repovž Vera vera.gomaz-repovz@os-toncke-cec.si
Grobljar Vidmar Nina nina.grobljar-vidmar@os-toncke-cec.si
Hudelja KrivEc Marta marta.hudelja-krivec@os-toncke-cec.si
Jelen Nataša natasa.jelen@os-toncke-cec.si
Jošt Rosana rosana.jost@os-toncke-cec.si
Juvan Natalija natalija.juvan@os-toncke-cec.si
Klančišar Kaja kaja.klancisar@os-toncke-cec.si
Klančišar Saša sasa.klancisar@os-toncke-cec.si
Knaus Marjan marjan.knaus@os-toncke-cec.si
Koprivc Mojca mojca.koprivc@os-toncke-cec.si
Kovačič Miha miha.kovacic@os-toncke-cec.si
Kos Tatjana tatjana.kos@os-toncke-cec.si
Kovač-Jerman Tanja tanja.kovac-jerman@os-toncke-cec.si
Kreže Eva eva.kreze@os-toncke-cec.si
Lesar Melita melita.lesar@os-toncke-cec.si
Levičar Jernej jernej.levicar@os-toncke-cec.si
Lindič Karmen karmen.lindic@os-toncke-cec.si
Lindič Vesna vesna.lindic@os-toncke-cec.si
Makuljević Biljana biljana.makuljevic@os-toncke-cec.si
Mlakar Minja minja.mlakar@os-toncke-cec.si
Mokotar Marina marina.mokotar@os-toncke-cec.si
Narat Ivan ivan.narat@os-toncke-cec.si
Per Katja katja.per@os-toncke-cec.si
Pirnat Jerneja jerneja.pirnat@os-toncke-cec.si
Pišek Nataša natasa.pisek@os-toncke-cec.si
Sluga Helena helena.sluga@os-toncke-cec.si
Stepišnik Turk Teja teja.stepisnik@os-toncke-cec.si
Strmec Leila leila.strmec@os-toncke-cec.si
Ševerkar Eva eva.severkar@os-toncke-cec.si
Volker Alja alja.volker@os-toncke-cec.si
Vrbnjak Nikita nikita-niki.vrbnjak@os-toncke-cec.si
Vrtačnik Žveplan Petra petra.zveplan@os-toncke-cec.si
Vučilovski Nina nina.vucilovski@os-toncke-cec.si
Žagar Monika monika.vodisek@os-toncke-cec.si

Tekmovanja

  • Ni tekmovanj

React EU IKT za VIZ

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju.

SIO 2020

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju.

Turizmu pomaga lastna glava - raziskovalna naloga

Dostopnost