Govorilne ure

Popoldanske govorilne ure so skupne. To pomeni, da so od 17.00 do 18.30 na šoli vsi učitelji, s katerimi se lahko starši pogovorite o delu in napredku svojega otroka. Potekale bodo po predhodne dogovoru z učiteljem.

Datumi skupnih govorilnih ur v šolskem letu 2022/2023 so: 20. oktober, 17. november, 15. december, 19. januar, 16. marec, 18. maj.

Na pogovor k učitelju pa lahko pridete tudi v času individualnih govorilnih ur v dopoldanskem času. Prosimo, da se zaradi obremenjenosti učiteljev s poukom, držite urnika govorilnih ur.

 

Priimek in ime A URNIK B URNIK
AMON Anja petek, 5. šolska ura petek, 5. šolska ura
ANTEŠEVIĆ Tamara torek, 5. šolska ura torek, 5. šolska ura
BOŽIČEK SIMNOVČIČ Tanja torek, 1. šolska ura torek, 1. šolska ura
BRAČKO Karl ponedeljek, predhodna ura ponedeljek, predhodna ura
CEFERIN Edi ponedeljek, predhodna ura ponedeljek, predhodna ura
DOLENC Ines četrtek, predhodna ura četrtek, predhodna ura
EBERLINC Marjana četrtek, 1. šolska ura četrtek, 1. šolska ura
FAJFAR Daša četrtek, 2. šolska ura četrtek, 2. šolska ura
GAJSER BIZJAK Erika ponedeljek, 3. šolska ura ponedeljek, 3. šolska ura
GOMAZ REPOVŽ Vera sreda, 4. šolska ura sreda, 5. šolska ura
GROBLJAR VIDMAR Nina ponedeljek, predhodna ura ponedeljek, predhodna ura
HUDELJA KRIVIC Marta četrtek, predhodna ura četrtek, predhodna ura
JELEN Nataša sreda, predhodna ura sreda, 2. šolska ura
JOŠT Rosana sreda, 5. šolska ura sreda, 5. šolska ura
JUVAN Natalija četrtek, 2. šolska ura četrtek, 2. šolska ura
KLANČIŠAR Kaja petek, 1. šolska ura petek, 1. šolska ura
KLANČIŠAR Saša sreda, 2. šolska ura sreda, 1. šolska ura
KNAUS Marjan ponedeljek, 3. šolska ura ponedeljek, 3. šolska ura
KOS Tatjana četrtek, 4. šolska ura četrtek, 4. šolska ura
KOVAČIČ Miha ponedeljek, 4. šolska ura ponedeljek, 4. šolska ura
KOVAČ-JERMAN Tanja ponedeljek, 4. šolska ura ponedeljek, 4. šolska ura
KUHAR Urška sreda, 2. šolska ura sreda, 2. šolska ura
LAH Iva četrtek, predhodna ura četrtek, predhodna ura
LESAR Melita torek, 4. šolska ura torek, 4. šolska ura
LEVIČAR Jernej petek, 3. šolska ura petek, 3. šolska ura
LINDIČ Vesna ponedeljek, 3. šolska ura četrtek, 4. šolska ura
MAKULJEVIĆ Biljana sreda, 6. šolska ura sreda, 6. šolska ura
MOKOTAR Marina torek, 1. šolska ura torek, 2. šolska ura
NARAT Ivan četrtek, 5. šolska ura ponedeljek, 4. šolska ura
PER Katja petek, 3. šolska ura petek, 3. šolska ura
PETELIN Petra četrtek, predhodna ura četrtek, predhodna ura
PIŠEK Nataša torek, predhodna ura torek, predhodna ura
POVALEJ Urška sreda, 3. šolska ura sreda, 3. šolska ura
PRELOGAR Mojca ponedeljek, 1. šolska ura ponedeljek, 1. šolska ura
RABUZIN Lucija ponedeljek, predhodna ura ponedeljek, predhodna ura
ROGAN Saša četrtek, 2. šolska ura četrtek, 2. šolska ura
STRMEC Leila sreda, 5. šolska ura sreda, 5. šolska ura
VOLKER Alja ponedeljek, 5. šolska ura ponedeljek, 5. šolska ura
VRTAČNIK ŽVEPLAN Petra ponedeljek, 1. šolska ura ponedeljek, 1. šolska ura
VUČILOVSKI Nina ponedeljek, 1. šolska ura ponedeljek, 1. šolska ura
ŽAGAR Monika ponedeljek, predhodna ura ponedeljek, predhodna ura

Tekmovanja

  • Ni tekmovanj

React EU IKT za VIZ

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju.

SIO 2020

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju.

Turizmu pomaga lastna glava - raziskovalna naloga

Dostopnost