Govorilne ure

Popoldanske govorilne ure so skupne. To pomeni, da so od 17.00 do 18.30 na šoli vsi učitelji, s katerimi se lahko starši pogovorite o delu in napredku svojega otroka. Potekale bodo po predhodne dogovoru z učiteljem.

Datumi skupnih govorilnih ur v šolskem letu 2021/2022 so: 21. oktober, 18. november, 16. december, 20. januar, 17. marec, 19. maj.

Na pogovor k učitelju pa lahko pridete tudi v času individualnih govorilnih ur v dopoldanskem času. Prosimo, da se zaradi obremenjenosti učiteljev s poukom, držite urnika govorilnih ur.

 

Priimek in ime A URNIK B URNIK
BEC Saša četrtek, 4. šolska ura četrtek, 4. šolska ura
BOŽIČEK SIMNOVČIČ Tanja torek, 2. šolska ura torek, 2. šolska ura
BRAČKO Karl sreda, predhodna ura sreda, predhodna ura
CEFERIN Edi torek, 3. šolska ura torek, 3. šolska ura
DEBAN Eva ponedeljek, 5. šolska ura ponedeljek, 5. šolska ura
DOLENC Ines četrtek, 1. šolska ura četrtek, 1. šolska ura
DORNIK Nives petek, 5. šolska ura petek, 5. šolska ura
EBERLINC Marjana ponedeljek, 3. šolska ura ponedeljek, 2. šolska ura
FAJFAR Daša četrtek, 1. šolska ura četrtek, 1. šolska ura
GAJSER BIZJAK Erika ponedeljek, 4. šolska ura sreda, 3. šolska ura
GOMAZ REPOVŽ Vera sreda, 5. šolska ura sreda, 5. šolska ura
GROBLJAR VIDMAR Nina petek, predhodna ura petek predhodna ura
HUDELJA KRIVEC Marta ponedeljek, 1.šolska ura ponedeljek, 1. šolska ura
JELEN Nataša petek, prva ura petek, prva ura
JOŠT Rosana petek, 2.šolska ura petek, 2.šolska ura
KLANČIŠAR Kaja sreda, predhodna ura sreda, predhodna ura
KLANČIŠAR Saša ponedeljek, 3. šolska ura ponedeljek, 3. šolska ura
KNAUS Marjan sreda, 3. šolska ura sreda, 3 šolska ura
KOPRIVC Mojca petek, 1. šolska ura petek, 1. šolska ura
KOS Tatjana sreda, 4. šolska ura sreda, 4. šolska ura
KOVAČIČ Miha četrtek, 1. šolska ura četrtek, 2. šolska ura
KOVAČ-JERMAN Tanja sreda, 1. šolska ura sreda, 1. šolska ura
KREŽE Eva sreda, 5. šolska ura sreda, 5. šolska ura
LESAR Melita petek, 4. šolska ura petek, 4. šolska ura
LEVIČAR Jernej četrtek, 2. šolska ura četrtek, 2. šolska ura
LINDIČ Karmen ponedeljek, 1.šolska ura ponedeljek, 1.šolska ura
LINDIČ Vesna četrtek, 2. šolska ura četrtek, 2. šolska ura
MAJCEN Ivana petek, predhodna petek, predhodna
MAKULJEVIĆ Biljana ponedeljek, 2. šolska ura ponedeljek, 2. šolska ura
MOKOTAR Marina torek, 2. šolska ura torek, 2. šolska ura
NARAT Ivan torek, 6. šolska ura torek, 6. šolska ura
PER Katja petek, 3. šolska ura petek, 3. šolska ura
PIRNAT Jerneja sreda, 4. šolska ura sreda, 4. šolska ura
PIŠEK Nataša torek, predhodna ura torek, predhodna ura
SLUGA Helena ponedeljek, 4. šolska ura ponedeljek, 4. šolska ura
STEPIŠNIK TURK Teja sreda, 4. šolska ura sreda, 4. šolska ura
STRMEC Leila petek, predhodna ura petek, predhodna ura
ŠEVERKAR Eva sreda, 5. šolska ura sreda, 5. šolska ura
VOLKER Alja sreda, 1.šolska ura sreda, 1. šolska ura
VRBNJAK Nikita torek, 2. šolska ura torek, 2. šolska ura
VRTAČNIK-Ž. Petra petek, 2. šolska ura petek, 2. šolska ura
VUČILOVSKI Nina četrtek, 1. šolska ura četrtek, 1. šolska ura

Tekmovanja

  • Zgodovina dne 07. 12. 2021
  • Astronomija – Dominikovo priznanje dne 08. 12. 2021
  • Slovenščina – Cankarjevo priznanje dne 09. 12. 2021
  • Debatni turnir dne 18. 12. 2021
  • Fizika dne 02. 02. 2022

React EU IKT za VIZ

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju.

SIO 2020

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju.

Turizmu pomaga lastna glava - raziskovalna naloga

Dostopnost