Dodatni in dopolnilni pouk

Pri dodatnemu pouku na razredni stopnji vsebine niso ozko specializirane, na predmetni stopnji pa se dodatni pouk izvaja pri slovenščini in angleščini ter matematiki. Namenjen je predvsem poglabljanju znanja oziroma pripravi na tekmovanja.

Dodatni pouk v letu 2021/22 poteka po sledečem urniku:

 

Priimek in ime A URNIK B URNIK
DOLENC Ines sreda, predhodna ura sreda, predhodna ura
HUDELJA KRIVEC Marta sreda, predhodna ura sreda, predhodna ura
VOLKER Alja sreda, predhodna ura /
KOPRIVC Mojca torek, predhodna ura torek, predhodna ura
MAJCEN Ivana torek, predhodna ura torek, predhodna ura
GROBLJAR VIDMAR Nina torek, predhodna ura torek, predhodna ura
KOS Tatjana sreda, predhodna ura /
VRBNJAK Nikita sreda, predhodna ura  
LESAR Melita / četrtek, predhodna ura
PER Katja sreda, predhodna ura /

EBERLINC Marjana
(SLJ 6. do 9. razred)

 

sreda, predhodna ura

 

sreda, predhodna ura

LINDIČ Vesna
(MAT 6. – 9. razred)

 

sreda, predhodna ura

 

ponedeljek, predhodna ura

STEPIŠNIK TURK Teja
(TJA 4. do 9. razred)

 

ponedeljek, predhodna ura

 

ponedeljek, predhodna ura

KLANČIŠAR Saša
(3., 4., 5. r. NIS)

 

torek, predhodna ura

 

torek, predhodna ura

DORNIK Nives
(6. in 7. razred NIS)

 

petek, predhodna ura

 

petek, predhodna ura

Dopolnilni pouk je organiziran za učence od 1. do 5. razreda iz slovenščine in matematike; iz angleščine, slovenščine in matematike pa za učence od 6. do 9. razreda. V letošnjem letu bomo izvajali tudi dopolnilni pouk iz fizike, saj zaznavamo, da imajo učenci pri tem predmetu težave.

Dopolnilni pouk v letu 2021/22 poteka po sledečem urniku:

 

Priimek in ime A URNIK B URNIK
DOLENC Ines torek, predhodna ura torek, predhodna ura
HUDELJA KRIVEC Marta torek, predhodna ura torek, predhodna ura
VOLKER Alja / sreda, predhodna ura
KOPRIVC Mojca sreda, predhodna ura sreda, predhodna ura
MAJCEN Ivana torek, predhodna ura torek, predhodna ura
GROBLJAR VIDMAR Nina sreda, predhodna ura sreda, predhodna ura
KOS Tatjana / četrtek, predhodna ura
VRBNJAK Nikita / četrtek, predhodna ura
LESAR Melita sreda, predhodna ura /
PER Katja / četrtek, predhodna ura

CEFERIN Edi
(SLJ 6. do 9. razred)

 

sreda, predhodna ura

 

sreda, predhodna ura

LINDIČ Vesna
(MAT 6., 7. razred;
MAT 8., 9. razred)

ponedeljek, predhodna ura;
sreda, 5. ura

sreda, predhodna ura;
sreda, 6. ura

STEPIŠNIK TURK Teja
(TJA 2. triada)

 

četrtek, predhodna ura

 

četrtek, predhodna ura

MAKULJEVIĆ Biljana
(TJA 3. triada)

 

ponedeljek, 7. ura

 

ponedeljek, 7. ura

STRMEC Leila
(3., 4., 5. r. NIS)
petek, 5. ura petek, 5. ura
JOŠT Rosana
(6., 7. r NIS)
petek , predhodna ura petek, predhodna ura

KOVAČ JERMAN Tanja
(8., 9. r NIS)

 

četrtek, 6. ura

 

četrtek, 6. ura

GAJSER BIZJAK Erika
(TJA NIS)
torek, predhodna ura torek, predhodna ura

Tekmovanja

  • Zgodovina dne 07. 12. 2021
  • Astronomija – Dominikovo priznanje dne 08. 12. 2021
  • Slovenščina – Cankarjevo priznanje dne 09. 12. 2021
  • Debatni turnir dne 18. 12. 2021
  • Fizika dne 02. 02. 2022

React EU IKT za VIZ

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju.

SIO 2020

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju.

Turizmu pomaga lastna glava - raziskovalna naloga

Dostopnost