Zaposleni

Kontaktne informacije se nahajajo na strani Kontakt

Vodstvo

PAJER POVH Katarina ravnateljica
PIŠEK NATAŠA pomočnica ravnateljice

 

Administracija

JERMAN Petra tajnica viz
ŠKRINJAR Nives računovodkinja

 

Strokovni delavci

ARH Mojca svetovalna delavka
BAJDA Urša knjižničarka
BEC Saša ZGO
BEZGOVŠEK Zora OPB
BOŽIČEK SIMNOVČIČ Tanja razredničarka 9. a, GUM, IP ANSAM.IGRA,
IP GLASB.PROJ., PZ
BRAČKO Karl razrednik 6. a, GEO, ZGO, IP TVZ, IP VIE
CEFERIN Edi SLJ, TJA, IP TJA, OPB
DEBAN Eva OPB
DOLENC Ines razredničarka 1. a
DORNIK Nives NAR, GOS, mobilna uč. za DSP
EBERLINC Marjana razredničarka 7. b, SLJ
FAJFAR Daša LUM, IP LS, OPB
GAJSER BIZJAK Erika razredničarka 7. a, TJA, PUT, DSP
GOLOBIČ Manja svetovalna delavka, DSP
GOMAZ REPOVŽ Vera druga učiteljica v 4. a, OPB, spremljevalka
GROBLJAR VIDMAR Nina razredničarka 3. b
HUDELJA KRIVEC Marta razredničarka 1. b
JELEN Nataša razredničarka 9. b, BIO, FIZ, NAR, IP ZIV, GOS
JOŠT Rosana razredničarka 6. in 7. c, NIS, SLJ, MAT, GUM, DSP
JUVAN Natalija MAT, NIP RAČ, IP MME, IP UBE, IP ROM, računalnikar
KLANČIŠAR Kaja NIS, TIT, DSP
KLANČIŠAR Saša NIS, SLJ, MAT, LUM, GUM, RAČ, SOC
KNAUS Marjan ŠPO, IP ŠZS, IP ŠZZ, IP IŠP
KOPRIVC Mojca razredničarka 2. b
KOVAČIČ Miha ŠPO, IP ŠZZ, NIP ŠPO, IP IŠP, OPB
KOS Tatjana razredničarka 4. a, PUT
KOVAČ-JERMAN Tanja razredničarka 8. in 9. c, NIS, MAT, DRU, PUT, DSP
KREŽE Eva razredničarka 3. a, OPB
LESAR Melita razredničarka 5. a, GOS, OPB
LEVIČAR Jernej ŠPO, NIP ŠPO, IP IŠP, IP ŠZS
LINDIČ Karmen druga učiteljica v 1. b
LINDIČ Vesna razredničarka 6. b, MAT, IP RAČ
MAKULJEVIČ Biljana TJA, DDK
MLAKAR Minja TJA, DDK
MOKOTAR Marina MAT, NIP RAČ, IP MME, IP UBE, IP ROM, računalnikar
NARAT Ivan MAT, TIT, NIP TEH, računalnikar
PER Katja razredničarka 5. b
PIRNAT Jerneja OPB
PIŠEK Nataša SLJ
SLUGA Helena OPB
STEPIŠNIK TURK Teja razredničarka 8. a, TJA, OPB
STRMEC Leila razredničarka 3., 4. in 5. c, NIS, DSP
ŠEVERKAR Eva OPB
VOLKER Alja razredničarka 2. a
VRBNJAK Nikita razredničarka 4. b, OPB
VRTAČNIK ŽVEPLAN Petra razredničarka 8. b, KEM, BIO, NAR, IP PVK
VUČILOVSKI Nina druga učiteljica v 1. a, IP NEM 1-3, OPB
ŽAGAR Monika

 

Tehnični delavci

VOZEL Aljoša hišnik
PIKL Iztok
ZELIČ Mateja
razdeljevalca hrane
DRAKSLER Jasna
IBRAKIĆ Velida
KOBAL Bojana
MEHINOVIĆ Hatidža
SULJKANOVIĆ Tehvida
ŠKRBEC Marijana
čistilke

Tekmovanja

  • Ni tekmovanj

React EU IKT za VIZ

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju.

SIO 2020

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju.

Turizmu pomaga lastna glava - raziskovalna naloga

Dostopnost