Interesne dejavnosti

Ponujene oblike interesnih dejavnosti za učence od 1. do 3. razreda:

 

naziv mentor termin
Zabavna matematika, 3. r Edi Ceferin četrtek, predhodna ura
Vesele urice Mojca Koprivc torek,, 5. ura
Raziskovalčki, 1. razred Ines Dolenc četrtek, 5. šolska ura

Naravoslovni krožek, 2. in 3. 
razred

Alja Volker po dogovoru
Planinci

Ivana Majcen, Nina Grobljar 
Vidmar

po dogovoru
Okoli sveta 3. razred Nina Grobljar Vidmar petek, predhodna ura
Plesne urice Eva Kreže, Eva Ševerkar po dogovoru
Nemške vragolije 3.razred Nina Vučilovski petek, predhodna ura
Glasbena ustvarjalnica, 1.
razred
Karmen Lindič ponedeljek, 5. ura
Otroški pevski zbor, 2. in 3. razred Karmen Lindič ponedeljek, 6. ura

Ponujene oblike interesnih dejavnosti za učence od 4. do 6. razreda:

 

naziv mentor termin
Zemlja Karl Bračko sreda, 7.ura
Vesela šola Melita Lesar

četrtek, 0. ura (a-urnik),
sreda, 0. ura (b-urnik)

Knjižničarski krožek Urša Bajda torek, 7. ura
Športne igre Nikita Vrbnjak  
Ustvarjalni krožek Tatjana Kos po dogovoru

Sestavljanke, Matemček – 4., 5. r.

Katja Per po dogovoru
Planinci Edi Ceferin, Jernej Levičar sobota dopoldan
Jezikajmo po angleško Teja Stepišnik Turk po dogovoru
Dance, chicas! Teja Stepišnik Turk po dogovoru
Mini UPI – 6. razred Mojca Arh po dogovoru
Kulinarično ustvarjalni krožek

Nina Vučilovski,
Vesna Lindič

po dogovoru
MPZ – 6. razred Tanja B. Simnovčič

6. a skupaj s 7. razredom, sreda, 0. ura v b- urniku;
6. b – sreda 5. ura a in b urnik

OPZ – 5. razred Tanja B. Simnovčič torek, 0. ura
OPZ – 4. razred Tanja B. Simnovčič ponedeljek, 5. ura
Sproščanje v multisenzorni sobi Vera Gomaz Repovž po dogovoru
Odkrij svoj talent (6. razred) Marjana Eberlinc po dogovoru

Ponujene oblike interesnih dejavnosti za učence od 7. do 9. razreda:

 

naziv mentor termin
Zemlja Karl Bračko sreda, 7.ura
Kemijski krožek Petra V. Žveplan ponedeljek, 0. ura
Naravoslovni krožek Petra V. Žveplan četrtek, 0. ura
Programiranje Marina Mokotar ponedeljek, 7. ura
Debatni klub Urša Bajda sreda, 0. ura
Bralni klub Urša Bajda torek, 8. ura
Možgančkanje

Nina Vučilovski,
Erika Gajser Bizjak

po dogovoru
Zeliščarski krožek Nataša Jelen po dogovoru
Astronomski krožek Nataša Jelen po dogovoru
Krožek kreativnega pisanja Biljana Makuljević četrtek, 7. ura
Ustvarjalni krožek Daša Fajfar sreda 8., 9. ura b urnik
Jezikajmo po angleško Teja Stepišnik Turk po dogovoru
Dance, chicas! Teja Stepišnik Turk po dogovoru
Mladi raziskovalci – 9. razred Mojca Arh po dogovoru
Tončka teater I. Nives Dornik po dogovoru
Kulinarično ustvarjalni krožek

Nina Vučilovski,
Vesna Lindič

po dogovoru
MPZ

Tanja B. Simnovčič (pomoč Teja Sepišnik Turk)

sreda, 0. ura (izmenično b – urnik 6, 7 – razred;
a- urnik 8, 9 – razred)

Instrumentalni krožek Tanja B. Simnovčič po dogovoru
Odkrij svoj talent Marjana Eberlinc po dogovoru

Ponujene oblike interesnih dejavnosti za učence NIS:

 

naziv mentor termin
Vesela šola Tanja Kovač Jerman A urnik: ponedeljek, 0. ura
Plesni krožek / A, B, C – igralnica Rosana Jošt četrtek 6. ura
Migarije Kaja Klančišar po dogovoru
Ustvarjalni krožek Saša Klančišar petek, 5. ura

MSS – sproščanje v multisenzorni

sobi

Leila Strmec

torek, predhodna ura; četrtek

5. ura

English corner Erika Gajser Bizjak po dogovoru
Tončka teater II. Nives Dornik po dogovoru
OPZ Tanja Božiček Simnovčič ponedeljek, predhodna ura

Tekmovanja

  • Ni tekmovanj

React EU IKT za VIZ

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju.

SIO 2020

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju.

Turizmu pomaga lastna glava - raziskovalna naloga

Dostopnost