6TIT1,2 – LESNI POLIZDELKI

Avtor: | 23.03.2020 | Nekategorizirano

DEJMO PRVO EN VIC

• HITREJŠI

Mami, mami! je veselo pozdravil sin, ko je prišel iz šole. “Jaz znam pa hitreje računati od učiteljice matematike!” “Kaj res? No, pa mi povej koliko je 3 krat 3!” “Šestinšestdeset!” je kot iz topa odgovoril sin. “To pa ni pravilen rezultat!” “Saj nisem rekel, da znam točno računati!”

1.NALOGA

Spoštovani učenec

Glede na to, da imaš verjetno vse potrebščine za tehniko v šoli rešuj naloge v zvezek matematike z zadnje strani ali pa poljuben drug zvezek.

V tej nalogi boš ponovil in utrdil svoje znanje o lesnih polizdelkih, o katerih smo se pri pouku na hitro pogovorili. Oglej si datoteko o lesnih polizdelkih in v zvezek odgovori na vprašanja 16-24, ki jih najdeš TUKAJ.

Odgovore na vprašanja slikaj ali skeniraj in mi jih najkasneje do petka, 27.3.2020, pošlji na moj elektronski naslov (sliki ali pdf datoteki daj ime 6TIT1_imepriimek). Če elektronskega naslova še nimaš poglej navodila.

Pri delu ti želim veliko uspeha.

Tvoj učitelj