AKTIVNO DRUŽENJE Z GOSTI IZ TOLMINA

Avtor: | 10.10.2018 | Dogodki, Predmetna stopnja

Po kosilu so se učenci razdelili v 7 skupin, se odpravili po Poti rudarjenja in na posameznih točkah reševali naloge. Ko so prišli nazaj v šolo je sledila malica. Učiteljica Nataša Jelen je pripravila slastne šnite, ki so teknile prav vsem. Učitelj Karli Bračko je skupaj z devetošolci za sodelujoče učence pripravil športne igre, ki so zahtevale pravo mero spretnosti. In katera skupina se je najbolje odrezala? To so bili fantje, ki so se poimenovali kar Njoki. Razlike med skupinami v doseženem številu točk so bile minimalne, zato čestitamo prav vsem sodelujočim. Naše druženje se je prehitro končalo, a prijateljstva ostajajo. In že odštevamo dneve, ko se zopet srečamo … Naslednjič v Tolminu. Pa srečno!