Delavnice v Tednu otroka in Tednu umetnosti

Avtor: | 11.10.2020 | Nekategorizirano

V Tednu otroka in Tednu umetnosti, od 5. – 9. 10. 2020, smo na šoli izvedli popoldanske delavnice za sprostitev učencev od 5. – 9. razreda. V torek., 6. 10. 2020, so učenke zaplesale v stilu 80. let 20. stoletja, in sicer na koreografijo pesmi Footloose. Naslednji dan je sledila Abba pevska delavnica, kjer smo prepevale pesmi omenjene skupine, Super Trouper in Mamma Mia. V četrtek pa smo izdelovale knjižna kazala za mednarodno izposojo le-teh ter poslikavale vrečke z jesenskim motivom. V te vrečke bodo učenci še ves mesec dajali lepe misli, ki nam bodo polepšale zadnji šolski dan pred jesenskimi počitnicami. Odziv učenk, ki so sodelovale, je bil pozitiven, z željo po “šeeee”, zato bomo po dogovoru izvajale delavnice še ves oktober.

Vabljeni, da si ogledate naše posnetke tudi na Facebook strani naše šole 🙂

Urša Bajda, Tanja Božiček Simnovčič, Teja Stepišnik Turk