Kultura po naše – hvala ker ste bili dobrodelni!

Avtor: | 17.05.2018 | Dogodki, Novice

15. 5. se je OŠ Tončke Čeč v sklopu Tedna vseživljenjskega učenja in Tedna kulture predstavila v Delavskem domu Trbovlje s prireditvijo Kultura po naše. Zbirali smo prostovoljne prispevke, ki nam bodo omogočili opremljanje multisenzorne sobe na naši šoli. Ta bo namenjena vsem učencem naše šole, še posebej pa učencem oddelkov z nižjim izobrazbenim standardom. Z vašo dobrodelnostjo boste tako omogočili prijetno in sproščeno počutje, izboljšanje razpoloženja, pozornosti, koncentracije in spomina, zmanjšanje vedenjskih težav, pridobivanje čutnih izkušenj, raziskovanje in gibanje … Vse to namreč omogoča ustrezno opremljena multisenzorna soba.

Iskreno se vam zahvaljujemo, ker skupaj z nami ustvarjate pozitivne spremembe in nove možnosti za naše učence. Zbrali smo 1326 evrov.

Foto: Andrej Uduč, DDT