MINI UPI

Avtor: | 10.06.2019 | Nekategorizirano

Pa smo le dočakali dan, ko smo lahko delo in ideje šestošolk predstavili komisiji. V petek, 7. 6. 2019, je na šoli, v okviru krožka MINI UPI, potekala končna predstavitev idej, na katerih so učenke pridno delale kar dobre tri mesece.

Komisijo so sestavljali učitelji Petra Vrtačnik Žveplan, Natalija Juvan ter Karl Bračko.

Ocenjevali smo tri ideje – TORNADO USB (Vesna Zupančič, Jona Obrovnik in Tia Kostajnšek), PAMETNI GLAVNIK (Lara Hočevar, Staša Prelogar in Zoja Evelin Božič) in LIGHT – GUMM & MAGNETIC STAND (Ula Povh, Nina Mihailović, Zoja Lipovšek in Lea Kočar).

Učenke so svoje ideje in izsledke ankete predstavile komisiji, ki je ocenjevala izvirnost imena, izvirnost in uporabnost produkta ter samo predstavitev. Vse tri skupine so se odlično izkazale in komisija je imela RES težko nalogo. Vendar zmaga lahko le eden.

Zmagovalke mini UPI ideje je skupina TONČKA TEAM (Nina Mihailović, Ula Povh, Zoja Lipovšek in Lea Kočar) z zamislijo

LIGHT – GUMM & MAGNETIC STAND

Samo idejo sta sicer predstavili le Ula in Nina, saj sta bili Lea in Zoja zadržani drugje.

PRAV VSE TRI SKUPINE PA SI ZASLUŽIJO

ČESTITKE!

2. MESTO – PAMETNI GLAVNIK (Lara Hočevar, Staša Prelogar in Zoja Evelin Božič)

3. MESTO – TORNADO USB (Vesna Zupančič, Jona Obrovnik in Tia Kostajnšek)