Avtor: | 15.03.2020 | Nekategorizirano

Spoštovani učenci!

Kljub temu, da bo šola za nekaj časa zaprta za pouk to ne pomeni, da učenci ostajate doma na počitnicah ampak se v resnici šolate na daljavo s pomočjo navodil in gradiv, ki jih bomo učitelji posredovali. Za vas pripravljam učne ure, ki jih boste lahko opravili od doma. Navodila in gradiva se bodo posodabljala, zato da boste lahko napredovali v znanju. Verjetno se vam bodo porodila tudi kakšna vprašanja ob vsebini, ki jo bom pripravil in objavil. Prosim vas, da me kontaktirate preko e-maila saj so e-naslovi objavljeni na spletni strani šole. V najkrajšem možnem času bom na vaša vprašanja tudi odgovoril. Pričakujem, da boste učenci odgovorno sprejeli nov izziv učenja na domu in (ko se ponovno srečamo) s ponosom pokazali svoje izdelke in znanje.

Želim vam, da ostanete zdravi in čas doma preživite mirno in ustvarjalno.