Olepšana učilnica za naravoslovje

Avtor: | 19.06.2019 | Nekategorizirano

Fizika ne slovi ravno kot najbolj priljubljen predmet v osnovni šoli. Pravijo, da je težka in dolgočasna. Vsak, ki to trdi, dokazuje, da ima predsodke in da o fiziki ne ve kaj dosti. Fizika je zanimiva, kratkočasna, zabavna in barvita. Ne verjamete? Potem pa si oglejte tele slike!

Na naši šoli imamo odličnega karikaturista, učenca 8. a razreda, Gašperja Grašiča. Gašper je tudi izredno ustrežljiv fant in ko sem ga prosila, če bi v učilnici za naravoslovje na steni ovekovečil dva velikana fizike, Arhimeda in Isaaca Newtona, je bil takoj za to. Izdelal je načrt, narisal skice, učiteljica (jaz) je navdušeno pokimala in delo se je lahko pričelo.

Gašper je obiskoval učilnico fizike v prostem času – predhodne, šeste in sedme ure. Od marca je pridno risal in ustvarjal in končni izdelek si lahko ogledate tukaj. Je super, kajne?

Učilnica za naravoslovje je bolj pisana, privlačnejša, zanimivejša in, konec koncev, zdaj so njene stene tudi plonkceglc. Praktično in koristno.