PONEDELJEK, 1. 6.: PONAVLJANJE

Avtor: | 01.06.2020 | Nekategorizirano

Dragi osmošolci, pozdravljeni!

Danes se vam še zadnjič oglašava prek spleta in vam pošiljava gradivo še za zadnjo uro. Dolgotrajno in za nekatere tudi mučno učenje na daljavo se končuje. Komaj čakava, da se v sredo zopet vidimo v šolskih klopeh. Upava, da vi tudi.

Obveščava vas, da sva vaše spise že začeli popravljati. Ocene pa boste seveda izvedeli v šoli, ko jih bova lahko vsakemu od vas s pomočjo kriterijev tudi utemeljili.

Tisti, ki niste pisali ali pa ste spise poslali prepozno, boste po elektronski pošti dobili najino sporočilo glede ocenjevanja znanja.

PONAVLJANJE

Zadnjo uro pred našim srečanjem „v živo“ preglejte vaše delo in napišite tisto, kar ste slučajno pozabili, spregledali, namerno izpustili …

V sredo pa želiva, da vse vaše potrebščine (DZ, literarno mapo oziroma zvezek, v katerega ste pisali) prinesete v šolo, kjer bomo skupaj pregledali naše delo.

Veseliva se srečanja z vami. 😊

učiteljici Nataša in Marjana