Rezultati šolskega tekmovanja iz angleščine za 8. razred

Avtor: | 03.11.2019 | Predmetna stopnja, Tekmovanja

Na naši šoli je 21. 10. 2019 potekalo šolsko tekmovanje iz znanja angleščine. Naloge na šolski ravni so bile vsebinsko vezane na temo »History of Slovenia – A people without the knowledge of their past origin and culture is like a tree without roots (Marcus Garvey)«. Med osmimi prijavljenimi tekmovalci je Drejc Maksimiljan Berdnik osvojil bronasto priznanje in se uvrstil na državno raven. Za državno tekmovanje, ki bo potekalo 25.11.2019, je izbrana tema »History – People are trapped in history and history is trapped in them. (James Baldwin)«.

Vsem tekmovalcem čestitamo za uspešno sodelovanje na tekmovanju, Drejcu pa čestitke za odličen dosežek na šolski ravni in veliko uspeha na naslednji stopnji!

mentorica: Erika Gajser Bizjak