TEHNIŠKI DAN – NVO gre v šolo

Avtor: | 09.10.2018 | Nekategorizirano

V sklopu tedna otroka so se na naši šoli predstavile nevladne organizacije, ki delujejo v Trbovljah. Učenci so si ogledali ter sodelovali v različnih dejavnostih. Dejavnosti so vodili predstavniki nevladnih organizacij. Učenci so spoznali delo lovcev ter si na fotografijah ogledali različne gozdne živali, poskušali so usvojiti plesne korake angleškega valčka. Učence so z motoristično opremo in z varno vožnjo seznanili člani motorističnega kluba. Ogledali so si nastop treh mladih karateistov, katere nastop je komentiral njihov trener in spoznali osnovne prijeme karateja. V telovadnici sta jih pričakala trenerja nogometnega kluba za deklice, kjer so se učenci razdelili v dve skupini ter se med seboj pomerili v igri. Članice Društva prijateljev mladine so vodile delavnice z baloni, kjer so morali učenci napihniti balone in iz njih oblikovati like.

Po predstavitvi vseh organizacij so učenci skupaj z učitelji strnili vtise dneva.