TOREK, 26. 5.: PONAVLJANJE

Avtor: | 26.05.2020 | Nekategorizirano

Dragi sedmošolci, zdravo!

Naj vas danes pozdraviva s šolskim „zdravo“, saj upava, da se letos vsaj ob koncu šolskega leta vidimo še v šolskih klopeh.

Včeraj ste pisali zadnje ocenjevanje znanja. Prepričani sva, da ste bili uspešni. Najbrž bova potrebovali kar cel teden časa, da vaše naloge pregledava, popraviva in oceniva. Sicer sva vam napisali, da ta ocena ne bo odločilno vplivala na zaključevanje ocen na koncu šolskega leta, toda dobiti jo morate vseeno vsi.

Danes vam ne bova dali določene naloge. Današnjo uro slovenščine lahko izkoristite, da uredite tisto, za kar vam je morda prej zmanjkalo časa.

Če ste prebrali kakšno knjigo, lahko zapišete kratko obnovo in svoje mnenje o njej (kaj vam je bilo najbolj všeč, zakaj …). Na ta način boste opravili BZ (lahko tudi že za naslednje šolsko leto).

Imejte se lepo.

učiteljici Nataša in Marjana