VSEM, KI IMATE RADI NAŠO ŠOLO

Avtor: | 06.01.2022 | Nekategorizirano

22. maja smo vam povedali, da se na Tončki dogaja nekaj zanimivega. Objavljali smo stare fotografije in odštevali dneve, ko smo vam razkrili, da bo naša šola praznovala 60. rojstni dan.

1. junija smo na naši šoli začeli praznovati, tako kot se za tako obletnico spodobi. Obljubili smo vam, da bomo praznovali celo šolsko leto.

Upali smo, da vas bomo jeseni lahko povabili v našo šolo obujat spomine in da se bomo srečali tudi v našem osrednjem kulturnem hramu DDT ter proslavili častitljivo obletnico.

Na žalost zaradi razmer, v katerih se trenutno nahajamo, to ni bilo mogoče.
Toda vseeno smo izdali koledar, ki nas bo spominjal na obletnico in ki ste ga lahko kupili na naši novoletni stojnici na tržnici. Nekaj koledarjev še imamo in veseli bomo, če bo kakšen krasil vaš dom.

Do konca šolskega leta pa bomo izdali publikacijo, kjer bomo objavili tudi vaše spomine na šolanje v OŠ Tončke Čeč. Nekateri ste se že prijazno odzvali našemu vabilu.

Upamo, da se bo še kdo opogumil in zapisal svoje spomine o druženju s »Tončko«.