Zaključek dobrodelne akcije Jaz, ti, mi za Slovenijo – Stara plastenka za novo življenje.

Avtor: | 23.04.2019 | Dogodki, Eko šola, Obvestila

Dragi učenci, starši in vsi sodelujoči!

Z današnjim dnem, 23. 4. 2019, simbolno dan po dnevu Zemlje, zaključujemo zbiralno akcijo dobrodelnega namena Jaz, ti, mi za Slovenijo – Stara plastenka za novo življenje, v kateri smo zbirali odpadne PET plastenke.

Skupaj smo pomagali Ginekološko-porodniškemu oddelku splošne bolnišnice Novo mesto zbrati sredstva za nov monitor za nadziranje vitalnih funkcij novorojenčka. Hvala vsem, ki ste se trudili doma, hvala vsem otrokom, staršem, babicam, dedkom, stricem, tetam, sosedom in še komu, ki je z zbiranjem plastenk pripomogel ne samo k pravilnemu ločevanju smeti in s tem k ponovni uporabi plastike, temveč je tudi pripomogel novemu življenju lažji začetek na tem našem čudovitem planetu Zemlja.

Ob včerajšnjem dnevu Zemlje vas želiva še enkrat opomniti na prijazen odnos do našega skupnega doma.

And remember… there is no planet B!

Eko koordinatorici